503 460 764
ab.radcowie@gmail.com
ul. Obrońców Bydgoszczy 10 lok. 3
85-054 Bydgoszcz

Specjalizacje

Zespół:

Kancelaria Radcowska „Adamek & Balcerowicz” specjalizuje się w prawie rodzinnym, spadkowym, ochrony danych osobowych (RODO), medycznym, sportowym oraz oferuje kompleksową obsługę firm wraz z windykacją. Wspieramy naszych Klientów poprzez bieżące doradztwo prawne, pomoc w sporządzaniu pism pozasądowych, procesowych oraz urzędowych, a także reprezentację przed sądami i innymi organami.
Oferujemy nasze usługi w następujących dziedzinach:

 

  • Rozwody – prawo rodzinne to jedno z naszych głównych pól działalności. Zapewniamy chociażby pomoc w sprawach związanych z rozwodem, separacją, alimentami, czy też z podziałem majątku.
  • Spadki – pomagamy w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, podział majątku spadkowego, unieważnienie testamentu oraz dotyczących zachowku i innych spraw pokrewnych.
  • Ochrona danych osobowych – doradzamy firmom, stowarzyszeniom, fundacjom i innym podmiotom oraz organizacjom w audycie oraz wdrożeniu regulacji dot. ochrony danych osobowych zgodnie z RODO.
  • Błędy lekarskie i kosmetyczne – posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę w prawie medycznym, co umożliwia nam kompleksową obsługę sprawa związanych z błędami lekarskimi, a także kosmetycznymi.
  • Rolnicy i branża rolnicza – doradzamy i wspieramy indywidualnych rolników, jak i grupy producentów rolnych czy spółdzielnie rolne, a także firmy działające w branży rolniczej. Pomagamy rolnikom prowadzącym małe oraz duże gospodarstwa rolne.
  • Obsługa firm i windykacja – wspieramy firmy każdego typu, bez względu na formę prawną oraz rodzaj prowadzonej działalności, w kwestiach związanych z bieżącą obsługą, windykacją należności czy też w sprawach rejestrowych (KRS).
MAGDALENA ADAMEK-BALCEROWICZ

Radca prawny, właściciel Kancelarii, specjalizująca się m.in. w rozwodach, alimentach, ustaleniu kontaktów z dziećmi, separacji, podziale majątku, umowach majątkowych małżeńskich, dochodzeniu roszczeń spadkowych oraz ochronie danych osobowych (RODO)...

Więcej >>

ARKADIUSZ BALCEROWICZ

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią, specjalizujący się m.in. w ochronie danych osobowych (RODO), negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich, zagadnieniach branży lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta czy obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek...

Więcej >>

MARCIN CHMIELEWSKI

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią na terenie Szczecina i okolic, specjalizujący się m.in. w prawie gospodarczym, w tym ochronie danych osobowych (RODO), obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych czy prawie nieruchomości...

Więcej >>