503 460 764
ab.radcowie@gmail.com
ul. Obrońców Bydgoszczy 10 lok. 3
85-054 Bydgoszcz

Rolnicy i branża rolnicza

Zespół:

Jesteśmy Kancelarią z regionu kujawskiego i pomorskiego, a zatem ściśle związanego z rolnictwem i sadownictwem. Dostrzegamy konieczność oferowania usług prawnych także rolnikom i sadownikom, ich zrzeszeniom oraz firmom działającym na rynku rolnym i sadowniczym – od handlujących maszynami rolniczymi i częściami do nich do handlujących środkami ochrony roślin, nawozami. Pomagamy rolnikom posiadającym małe i duże gospodarstwa rolne. Dochodzimy roszczeń pieniężnych związanych ze skupem żywca, w tym trzody i bydła, a także skupem owoców. Wspieramy rolników oraz sadowników w sprawach związanych z dotacjami oraz w razie kontroli chociażby ze strony ARiMR czy powiatowego inspektora weterynarii.

Reprezentujemy rolników i sadowników także w sprawach związanych z darowizną, własnością i innymi stosunkami prawnymi co do ziemi, a także w sprawach rodzinnych i spadkowych. Występujemy przed urzędami i sądami.
MAGDALENA ADAMEK-BALCEROWICZ

Radca prawny, właściciel Kancelarii, specjalizująca się m.in. w rozwodach, alimentach, ustaleniu kontaktów z dziećmi, separacji, podziale majątku, umowach majątkowych małżeńskich, dochodzeniu roszczeń spadkowych.

Więcej >>

ARKADIUSZ BALCEROWICZ

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią, specjalizujący się m.in. w negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich, zagadnieniach branży lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta czy obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek.

Więcej >>

MARCIN CHMIELEWSKI

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią na terenie Szczecina i okolic, specjalizujący się m.in. w prawie gospodarczym, w tym obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych czy prawie nieruchomości.

Więcej >>