503 460 764
ab.radcowie@gmail.com
ul. Obrońców Bydgoszczy 10 lok. 3
85-054 Bydgoszcz

Obsługa firm i windykacja

Zespół:

Kancelaria świadczy pełną obsługę przedsiębiorców, niezależnie od formy prawnej, w jakiej prowadzą działalność gospodarczą oraz branży, w której funkcjonują i się rozwijają.

Pełna obsługa prawna firm to wsparcie merytoryczne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w sprawach pracowniczych, korporacyjnych i rejestrowych (KRS), a także w kontaktach z kontrahentami. W ramy świadczonych dla przedsiębiorców usług wpisuje się również windykacja. Podejmujemy się współpracy z Klientami z różnych regionów i pomagamy w windykacji należności od osób fizycznych oraz innych podmiotów gospodarczych nie tylko z Bydgoszczy i województwa kujawsko- pomorskie, ale i z całej Polski.W ramach  świadczonych usług reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i urzędami, także na etapie przedsądowym m.in. w zakresie windykacji należności.

Wychodząc naprzeciw nowym przedsięwzięciom handlowym świadczymy również dopasowaną do możliwości właściciela pomoc prawną dla e-biznesu oraz start-up’ów. Oferujemy pomoc osobom zakładającym działalność gospodarczą – m.in. w postaci doradztwa w prowadzeniu firmy.

Ze względu na znajomość branży Kancelaria oferuje nadto skrojoną na miarę potrzeb Klienta bieżącą obsługę indywidualnych bądź grupowych praktyk lekarskich i stomatologów.

Kancelaria posiada również doświadczenie w procesach z tytułu praktyk naruszających uczciwą konkurencję (zwalczanie nieuczciwej konkurencji).

Kancelaria reprezentuje Klientów dodatkowo w postępowaniach mediacyjnych oraz arbitrażowych.Przyjęliśmy transparentne zasady rozliczania, z którymi mogą Państwo zapoznać się na dedykowanej podstronie.

MAGDALENA ADAMEK-BALCEROWICZ

Radca prawny, właściciel Kancelarii, specjalizująca się m.in. w rozwodach, alimentach, ustaleniu kontaktów z dziećmi, separacji, podziale majątku, umowach majątkowych małżeńskich, dochodzeniu roszczeń spadkowych.

Więcej >>

ARKADIUSZ BALCEROWICZ

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią, specjalizujący się m.in. w negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich, zagadnieniach branży lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta czy obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek.

Więcej >>

MARCIN CHMIELEWSKI

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią na terenie Szczecina i okolic, specjalizujący się m.in. w prawie gospodarczym, w tym obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych czy prawie nieruchomości.

Więcej >>