503 460 764
ab.radcowie@gmail.com
ul. Obrońców Bydgoszczy 10 lok. 3
85-054 Bydgoszcz

Zespół:

Wyrażając zgodę na przeprowadzenie operacji czy zabiegu, zarówno medycznego, jak i kosmetycznego, mamy nadzieję, że powierzamy swoje zdrowie lub urodę w ręce specjalistów. Niestety w naszej praktyce wciąż spotykamy się ze sprawami o odszkodowania i zadośćuczynienia za błędy medyczne bądź kosmetyczne.

Nasza kancelaria radcowska posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych (niewłaściwa diagnoza, zakażenia szpitalne, nieprawidłowe leczenie czy rehabilitacja) i kosmetycznych (jak chociażby oparzenia związane z depilacją laserem/światłem IPL). Oferujemy także pomoc prawną w sprawach o szkody powstałych w wyniku wypadków komunikacyjnych oraz innych zdarzeń losowych. Dochodzimy przykładowo roszczeń z tytułu:

  • uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym,
  • śmierci osoby bliskiej,
  • utraty dochodu ze względu na ograniczenia lub uniemożliwienie wykonywania pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • poniesionych kosztów leczenia lub na zakup sprzętu niezbędnego chociażby do dostosowania mieszkania do potrzeb osoby poszkodowanej.

Radcy prawni z kancelarii „Adamek&Balcerowicz” reprezentują nie tylko poszkodowanych pacjentów lub klientów salonów kosmetycznych i spa, ale również lekarzy, lekarzy dentystów oraz pielęgniarki, pielęgniarzy i kosmetologów.

Kancelaria radcowska „Adamek&Balcerowicz” prowadzi sprawę na każdym etapie, począwszy od negocjacji lub mediacji, w tym z ubezpieczycielem, podmiotem leczniczym oraz salonem kosmetycznym, aż do zakończenia procesu sądowego. Kancelaria reprezentuje klientów także przed wojewódzką komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych w Bydgoszczy i innych miastach wojewódzkich.

Kancelaria zajmuje się sporządzeniem niezbędnych dokumentów, w tym oczywiście pozwu. Wykorzystujemy do tego starannie zebrany materiał dowodowy w postaci wszelkich rachunków lub innych dokumentów potwierdzających leczenie, zakup leków i rehabilitację.

Radcy prawni z kancelarii „Adamek&Balcerowicz” świadczą pomoc prawną głównie dla klientów z Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, ale nie tylko. Zapewniamy usługi przed sądami w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Inowrocławiu, Pile, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i innych.

MAGDALENA ADAMEK-BALCEROWICZ

Radca prawny, właściciel Kancelarii, specjalizująca się m.in. w rozwodach, alimentach, ustaleniu kontaktów z dziećmi, separacji, podziale majątku, umowach majątkowych małżeńskich, dochodzeniu roszczeń spadkowych.

Więcej >>

ARKADIUSZ BALCEROWICZ

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią, specjalizujący się m.in. w negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich, zagadnieniach branży lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta czy obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek.

Więcej >>

MARCIN CHMIELEWSKI

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią na terenie Szczecina i okolic, specjalizujący się m.in. w prawie gospodarczym, w tym obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych czy prawie nieruchomości.

Więcej >>