Kompleksowa obsługa firm i podmiotów leczniczych

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę podmiotów leczniczych i przedsiębiorców, niezależnie od formy prawnej, w jakiej prowadzą działalność gospodarczą oraz branży, w której funkcjonują i się rozwijają.

Pełna obsługa prawna firm to wsparcie merytoryczne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w sprawach pracowniczych, korporacyjnych i rejestrowych (KRS), a także w kontaktach z kontrahentami. W ramy świadczonych dla przedsiębiorców usług wpisuje się również windykacja. Podejmujemy się współpracy z Klientami z różnych regionów i pomagamy w windykacji należności od osób fizycznych oraz innych podmiotów gospodarczych nie tylko z Bydgoszczy i województwa kujawsko- pomorskie, ale i z całej Polski. W ramach  świadczonych usług reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i urzędami, także na etapie przedsądowym m.in. w zakresie windykacji należności.

Wychodząc naprzeciw nowym przedsięwzięciom handlowym świadczymy również dopasowaną do możliwości właściciela pomoc prawną dla e-biznesu oraz start-up’ów. Oferujemy pomoc osobom zakładającym działalność gospodarczą – m.in. w postaci doradztwa w prowadzeniu firmy.

Ze względu na znajomość branży Kancelaria oferuje nadto skrojoną na miarę potrzeb Klienta bieżącą obsługę indywidualnych bądź grupowych praktyk lekarskich i stomatologów, a także większych podmiotów leczniczych, jak szpitale i NZOZ-y.

Kancelaria posiada również doświadczenie w procesach z tytułu praktyk naruszających uczciwą konkurencję (zwalczanie nieuczciwej konkurencji).

Kancelaria reprezentuje Klientów dodatkowo w postępowaniach mediacyjnych oraz arbitrażowych. Kwestie rozliczenia ustalamy indywidualnie po zapoznaniu potrzeb i wymagań Klienta.