Kolejne pozwy ws. frankowiczów

W związku z licznymi pytaniami Kancelaria pragnie poinformować, że każdy frankowicz dysponujący przynajmniej umową kredytową może umówić się na spotkanie w Kancelarii celem omówienia jego sytuacji prawnej.

Na spotkaniu radcy prawni Kancelarii dokonają nie tylko wstępnej analizy umowy kredytowej, ale wskażą także na możliwe rozwiązania prawne. Radcy prawni przybliżą również Państwu skutki tych rozwiązań oraz przedstawią wstępny kosztorys prowadzenia sprawy. Decyzja zawsze należy do Klienta.

Odpowiadając z góry na często stawiane telefoniczne pytanie wskazujemy, że po dostarczeniu kompletnej dokumentacji kredytowej, w tym historii spłaty kredytu (najczęściej w formie zaświadczenia z banku) oraz podpisaniu umowy z Kancelarią i udzieleniu pełnomocnictw naszym radcom prawnym, przystępujemy niezwłocznie do pracy.

Kancelaria przed końcem roku złożyła kolejne pozwy i jest w przygotowaniu następnych. Jeżeli posiadacie Państwo kredyt frankowy (CHF) i zastanawiacie się nad swoją sytuacją prawną, nasi radcy prawni są do Państwa dyspozycji. Na spotkanie prosimy umawiać się najlepiej telefonicznie.