503 460 764
ab.radcowie@gmail.com
ul. Obrońców Bydgoszczy 10 lok. 3
85-054 Bydgoszcz

Specjalizacje

Zespół:

Kancelaria Radcowska „Adamek & Balcerowicz” specjalizuje się w prawie rodzinnym, spadkowym, medycznym, sportowym oraz oferuje kompleksową obsługę firm wraz z windykacją. Wspieramy naszych Klientów poprzez bieżące doradztwo prawne, pomoc w sporządzaniu pism pozasądowych, procesowych oraz urzędowych, a także reprezentację przed sądami i innymi organami.
Oferujemy nasze usługi w następujących dziedzinach:

  • Rozwody – prawo rodzinne to jedno z naszych głównych pól działalności. Zapewniamy chociażby pomoc w sprawach związanych z rozwodem, separacją, alimentami, czy też z podziałem majątku.
  • Spadki – pomagamy w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, podział majątku spadkowego, unieważnienie testamentu oraz dotyczących zachowku i innych spraw pokrewnych.
  • Błędy lekarskie i kosmetyczne – posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę w prawie medycznym, co umożliwia nam kompleksową obsługę sprawa związanych z błędami lekarskimi, a także kosmetycznymi.
  • Sponsoring sportowy – doradzamy w negocjacjach, sporządzaniu kontraktów oraz we wszelkich aspektach prawnych dotyczących sponsoringu i prawa sportowego.
  • Obsługa firm i windykacja – wspieramy firmy każdego typu, bez względu na formę prawną oraz rodzaj prowadzonej działalności, w kwestiach związanych z bieżącą obsługą, windykacją należności czy też w sprawach rejestrowych (KRS).
MAGDALENA ADAMEK-BALCEROWICZ

Radca prawny, właściciel Kancelarii, specjalizująca się m.in. w rozwodach, alimentach, ustaleniu kontaktów z dziećmi, separacji, podziale majątku, umowach majątkowych małżeńskich, dochodzeniu roszczeń spadkowych.

Więcej >>

ARKADIUSZ BALCEROWICZ

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią, specjalizujący się m.in. w negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich, zagadnieniach branży lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta czy obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek.

Więcej >>

MARCIN CHMIELEWSKI

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią na terenie Szczecina i okolic, specjalizujący się m.in. w prawie gospodarczym, w tym obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych czy prawie nieruchomości.

Więcej >>

NATALIA FALKOWSKA-WIERCZEWSKA

Radca prawny, właściciel współpracującej Kancelarii, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek handlowych.

Więcej >>