503 460 764
ab.radcowie@gmail.com
ul. Obrońców Bydgoszczy 10 lok. 3
85-054 Bydgoszcz

Ochrona danych osobowych

Zespół:

Kancelaria doradza w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych. Pomagamy przede wszystkim w tworzeniu niezbędnej dokumentacji, jak polityka bezpieczeństwa oraz instrukcja zarządzania systemem informatycznym wewnątrz firmy lub organizacji. Każde nasze działanie poprzedzone jest audytem stanu ochrony danych osobowych u Klienta.

Kompleksowe usługi w tym zakresie obejmują także wymogi zgodne z RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

MAGDALENA ADAMEK-BALCEROWICZ

Radca prawny, właściciel Kancelarii, specjalizująca się m.in. w rozwodach, alimentach, ustaleniu kontaktów z dziećmi, separacji, podziale majątku, umowach majątkowych małżeńskich, dochodzeniu roszczeń spadkowych.

Więcej >>

ARKADIUSZ BALCEROWICZ

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią, specjalizujący się m.in. w negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich, zagadnieniach branży lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta czy obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek.

Więcej >>

MARCIN CHMIELEWSKI

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią na terenie Szczecina i okolic, specjalizujący się m.in. w prawie gospodarczym, w tym obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych czy prawie nieruchomości.

Więcej >>

NATALIA FALKOWSKA-WIERCZEWSKA

Radca prawny, właściciel współpracującej Kancelarii, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek handlowych.

Więcej >>