503 460 764
ab.radcowie@gmail.com
ul. Obrońców Bydgoszczy 10 lok. 3
85-054 Bydgoszcz

Błędy lekarskie i kosmetyczne

Zespół:

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych (niewłaściwa diagnoza, leczenie) i kosmetycznych (jak chociażby oparzenie laserem/IPL), a także szkód powstałych w wyniku wypadków komunikacyjnych oraz innych zdarzeń losowych. Rozumiejąc często występujący ból i cierpienie związane ze zdarzeniem dążymy do tego, aby spór zakończyć, o ile to możliwe, ugodowo i w jak najkrótszym czasie. Profesjonalnie podchodzimy do zagadnień związanych z powstałą szkodą, w szczególności starając się jak najlepiej od strony medycznej przygotować do sprawy. Reprezentujemy Klientów – poszkodowanych i pacjentów, jak i lekarzy oraz kosmetologów – na każdym etapie sprawy, począwszy od negocjacji, w tym z ubezpieczycielem, podmiotem leczniczym oraz salonem kosmetycznym, aż do procesu sądowego.

Pomoc prawną świadczymy również w toku mediacji, arbitrażu oraz przed wojewódzką komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych.

MAGDALENA ADAMEK-BALCEROWICZ

Radca prawny, właściciel Kancelarii, specjalizująca się m.in. w rozwodach, alimentach, ustaleniu kontaktów z dziećmi, separacji, podziale majątku, umowach majątkowych małżeńskich, dochodzeniu roszczeń spadkowych.

Więcej >>

ARKADIUSZ BALCEROWICZ

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią, specjalizujący się m.in. w negocjacjach i procesach z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich, zagadnieniach branży lekarskiej oraz z zakresu praw pacjenta czy obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek.

Więcej >>

MARCIN CHMIELEWSKI

Radca prawny, współpracujący z Kancelarią na terenie Szczecina i okolic, specjalizujący się m.in. w prawie gospodarczym, w tym obsłudze korporacyjnej i rejestrowej spółek, prawnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych czy prawie nieruchomości.

Więcej >>

NATALIA FALKOWSKA-WIERCZEWSKA

Radca prawny, właściciel współpracującej Kancelarii, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek handlowych.

Więcej >>